جشنواره استعدادیابی مرکز ترنج

کشف استعدادها و انتخاب مسیر موفقیت با دوره استعدادیابی پویان

شناخت خود و توانایی های واقعیتان کلید موفقیت در زندگی است. وقتی بدانید در چه زمینه هایی استعداد دارید، میتوانید مسیر درست پیشرفت را انتخاب کنید و به اهدافتان برسید. در غیر این صورت، ممکن است سالهای عمر گرانبها یتان را صرف کاری کنید که با ذات شما سازگار نیست و در نهایت به موفقیت دلخواه نرسید.

معرفی دوره استعدادیابی

دوره استعدادیابی که با استقبال خوب مخاطبین همراه شده با استفاده از آزمونهای علمی و مصاحبه های تخصصی، به شما کمک میکند تا استعدادهای نهفته و ظرفیتها ی بالقوه خود را کشف کنید. در این دوره، ابتدا آزمونهایی در حوزه های مختلف مثل هوش، شخصیت، علایق و ارزشها انجام میدهید. سپس در جلسات مشاوره، متخصصان ما با شناخت عمیق تر شما بهترین توصیه ها را ارائه میدهند. در نهایت نیز گزارش و نقشه راه آ ینده بر اساس یافته های فردی شما تهیه میشود

مزایای دوره:

روش استعدادسنجی مرکز پویان یکی از بروزترین و جامع ترین روش های استعدادسنجی روز دنیا می باشد که نتایج پایانی از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا تحلیل و آنالیز آزمون ها به صورت ابعادی و ترکیبی می باشد. در این روش هم از الگوریتم های هوشمند استعدادسنجی استفاده می شود و هم پرونده شما با دقت توسط متخصصان استعدادیابی بررسی میشود که باعث می شود اعتبار جواب نهایی به بالاترین حد خود برسد. و نتیجه نهایی می تواند این مزا یا را برای شما ایجاد کند .

 • شناخت جامع از خود و توانمند ی ها
 • شناخت مسیر دقیق رشته تحصیلی
 • یافتن مسیر شغلی متناسب با استعدادها
 • جلوگیری از اتلاف وقت و انرژ ی با انتخاب های ناآگاهانه
 • افزایش اعتماد به نفس
مراحل دوره استعدادیابی :

اجرای دوره استعدادیابی در چند مرحله انجام میشود :

 • مرحله اول شامل انجام آزمونهای استاندارد بین المللی در زمینههای مختلف استعدادیابی است
 • در مرحله بعد نتا یج آزمونها توسط الگوریتم هوشمند استعدادسنجی تحلیل و آنالیز می شود و کارنامه مقدماتی صادر می شود
 • در دو آزمون تکمیلی برای شناخت ارزش ها و هوش هیجانی شما انجام میشود .
 • سپس با نوجوان و خانواده او جلسه مصاحبه برگزار خواهد شد
 • بعد از این تمام پرونده شما در کمیسیون تخصصی توسط دو کارشناس استعدادسنجی به دقت مورد بررسی قرار می گیرد و نتیجه نهایی مشخص می شود
 • در نهایت جلسه ی مشاوره ی تخصصی برای شما برگزار میشود تا راهنما یی تکمیلی نسبت به نقشه راه و سوالات خود را در یافت کنید .

در نقشه راه زیر میتونید مراحل رو با جزییات بیشتر ببینید .

گارانتی ویژه بازگشت وجه

ما به کیفیت بالای دوره استعداد یابی خود و رضایت شما اطمینان داریم. و به همین علت این دوره دارا ی ضمانت و گارانتی بازگشت وجه میباشد. یعنی که اگر تا پایان دوره آمدی ولی از نتیجه نهایی رضایت نداشتید، کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده میشود

این دوره چقدر طول میکشه و چقدر وقت من رو میگیره ؟

تمام این دوره که شامل 6 آزمون روانشناسی و فرآ یند مصاحبه و مشاوره و کمیسیون و 2 تا جلسه آنلاین می باشد بین 2 الی 3 ماه طول خواهد کشید و زمانی که تو در ا ین مدت با ید فعالیت انجام بدهی جمعا حدود 10 الی 12 ساعت هست ، بقیه کارهای توسط تیم ما انجام میشود

قیمت دوره استعدادیابی:

قیمت پک کامل دوره استعدادیابی 2،400،000 تومان می باشد که برای مخاطبین مرکز ترنج 48 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است و شما میتوانید فقط با پرداخت 1،250،000 هزار تومان برای آینده خود سرمایه گذاری کنید و در ا ین دوره شرکت کنید.

سوالات متداول
استعدادیابی در زمینه توسعه فردی، هدایت تحصیلی انجام می شود. با استفاده از آزمون های روانشناسی و هوش مصنوعی، ما به شما کمک می کنیم تا استعدادهای خود را شناسایی و توسعه دهید.
خیر، لازمه شرکت فقط میل به پیشرفت از جانب شماست. شما نیاز ندارید که قبل از آزمون ها درس بخوانید یا مطالعه اضافی داشته باشید.
بعد از خرید دوره و تکمیل اطلاعات فردی، شما به پنل کاربری در سایت دسترسی خواهید داشت. دوره مقدماتی دو هفته و دوره تکمیلی دو هفته طول می کشد. شما می توانید در هر زمان و مکان با دستگاه های هوشمند خود به دوره دسترسی پیدا کنید.
ما موظف هستيم بي قيد و شرط در صورت هرگونه نارضایتي بعد از دریافت نتایج وجه را به حساب شما برگردانيم.
خیر، شرایط برای هر دو یکسان است. فقط جهت آرامش خاطر و راحتی بیشتر شما عزیزان برای دختران از مشاوران خانم و برای پسران از مشاوران آقا استفاده می شود.
دوره به صورت کاملا مجازی برگزار خواهد شد. شما نیاز ندارید که حضوری به جایی بروید یا با کسی ملاقات کنید. شما می توانید با استفاده از اینترنت و دستگاه های هوشمند خود، به دوره دسترسی پیدا کنید و با کارشناسان ما در ارتباط باشید.
بله، در حال حاضر فقط افراد بالای 13 سال مجاز به ثبت نام هستند. این محدودیت به دلیل سطح پیچیدگی و عمق آزمون های روانشناسی و هوش مصنوعی است. ما در آینده قصد داریم دوره های مناسب با سنین پایین تر را نیز ارائه دهیم.
با استفاده از هوش مصنوعی، ما نتایج آزمون های روانشناسی شما را با داده های علمی و آماری مقایسه می کنیم و به شما گزارش کامل و جذابی از استعدادهای خود ارائه می دهیم. در این گزارش، شما مسیر های شغلی و تحصیلی مناسب با استعدادهای خود را به صورت رتبه بندی شده خواهید دید. همچنین، با استفاده از هوش مصنوعی، ما به شما راهکار های عملی برای تقویت و بهره وری از استعدادهای خود را نشان خواهیم داد.
با جلسات مصاحبه و مشاوره فردی، شما با کارشناسان مجرب و حرفه ای سامانه پويان در ارتباط خواهید بود. در این جلسات، کارشناسان با شما در مورد علایق و ويژگي های شخصيتي شما صحبت خواهند كرد و به شما نكات و تكنيك های كاربردي برای رشد و تحقق استعدادهای خود آموزش خواهند داد. ولی شرکت در این جلسات اجباری نیست.

اگه هنوز سوالی داره و جوابت رو پیدا نکردی و یا نیاز به راهنمایی و مشاوره داری همین الان با پشتیبانی تماس بگیر تا کمکت کنیم

کپی‌رایت © 2023، کلیه حقوق محفوظ می‌باشد.