کشف استعدادها و انتخاب مسیر موفقیت با دوره استعدادیابی مهدیارشو

شناخت خود و توانایی‌های واقعی‌تان کلید موفقیت در زندگی است. وقتی بدانید در چه زمینه‌هایی استعداد دارید، می‌توانید مسیر درست پیشرفت را انتخاب کنید و به اهدافتان برسید. در غیر این صورت، ممکن است سال‌های عمر گرانبهایتان را صرف کاری کنید که با ذات شما سازگار نیست و در نهایت به موفقیت دلخواه نرسید.

معرفی دوره استعدادیابی مهدیارشو

دوره استعدادیابی که با استقبال خوب مخاطبین دوره اول و دوم مهدیار همراه شد با استفاده از آزمون‌های علمی و مصاحبه‌های تخصصی، به شما کمک می‌کند تا استعدادهای نهفته و ظرفیت‌های بالقوه خود را کشف کنید. در این دوره، ابتدا آزمون‌هایی در حوزه‌های مختلف مثل هوش، شخصیت، علایق و ارزش‌ها انجام می‌دهید. سپس در جلسات مشاوره، متخصصان ما با شناخت عمیق‌تر شما بهترین توصیه‌ها را ارائه می‌دهند. در نهایت نیز گزارش و نقشه راه آینده بر اساس یافته‌های فردی شما تهیه می‌شود.

مزایای دوره:

روش استعدادسنجی مرکز پویان یکی از بروزترین و جامع ترین روش های استعدادسنجی روز دنیا می باشد که نتایج پایانی از دقت بسیار بالایی برخوردار هستند زیرا تحلیل و آنالیز آزمون ها به صورت ابعادی و ترکیبی می باشد. در این روش هم از الگوریتم های هوشمند استعدادسنجی استفاده می شود و هم پرونده شما با دقت توسط متخصصان استعدادیابی بررسی میشود که باعث می شود اعتبار جواب نهایی به بالاترین حد خود برسد. و نتیجه نهایی می تواند این مزایا را برای شما ایجاد کند.

 • شناخت جامع از خود و توانمندی‌ها
 • شناخت مسیر دقیق رشته تحصیلی
 • یافتن مسیر شغلی متناسب با استعدادها
 • جلوگیری از اتلاف وقت و انرژی با انتخاب های ناآگاهانه
 • افزایش اعتماد به نفس

اجرای دوره استعدادیابی مهدیارشو در چند مرحله انجام می‌شود:

 • مرحله اول شامل انجام آزمون‌های استاندارد بین المللی در زمینه‌های مختلف استعدادیابی است.
 • در مرحله بعد نتایج آزمون‌ها توسط الگوریتم هوشمند استعدادسنجی تحلیل و آنالیز می شود و کارنامه مقدماتی صادر می شود .
 • در دو آزمون تکمیلی برای شناخت ارزش ها و هوش هیجانی شما انجام میشود.
 • سپس با نوجوان و خانواده او جلسه مصاحبه برگزار خواهد شد.
 • بعد از این تمام پرونده شما در کمیسیون تخصصی توسط دو کارشناس استعدادسنجی به دقت مورد بررسی قرار می گیردو نتیجه نهایی مشخص می شود .
 • در نهایت جلسه‌ی مشاوره‌ی تخصصی برای شما برگزار می‌شود تا راهنمایی تکمیلی نسبت به نقشه راه و سوالات خود را دریافت کنید.

در نقشه راه زیر میتونید مراحل رو با جزییات بیشتر ببینید .

گارانتی ویژه بازگشت وجه

ما به کیفیت بالای دوره استعدادیابی خود و رضایت شما اطمینان داریم. و به همین علت این دوره دارای ضمانت و گارانتی بازگشت وجه میباشد. یعنی که اگر تا پایان دوره آمدی ولی از نتیجه نهایی رضایت نداشتید، کل مبلغ پرداختی به شما بازگشت داده می‌شود.

این دوره چقدر طول میکشه و چقدر وقت من رو میگیره ؟

تمام این دوره که شامل 6 آزمون روانشناسی و فرآیند مصاحبه و مشاوره و کمیسیون و 2 تا جلسه آنلاین می باشد بین 2 الی 3 ماه طول خواهد کشید و زمانی که تو در این مدت باید فعالیت انجام بدهی جمعا حدود 10 الی 12 ساعت هست ، بقیه کارهای توسط تیم ما انجام میشود .

قیمت دوره استعدادیابی:

قیمت پک کامل دوره استعدادیابی 1،500،000 تومان می باشد که برای مخاطبین دوره مهدیار 30 درصد تخفیف ویژه در نظر گرفته شده است و شما میتوانید با 450 هزار تومان تخفیف فقط با پرداخت 1،050،000 هزار تومان برای آینده خود سرمایه گذاری کنید و در این دوره شرکت کنید.

سوالات پرتکرار

دوره استعدادیابی گارانتی بازگشت وجه داره ؟

روند دوره استعدادیابی چطور هست ؟

میشه دوره استعدادیابی رو دو نفری استفاده کنیم ؟

محدوده سنی دوره استعدادیابی

آیا قسطی هم میشه پرداخت کرد؟

سوالات آزمون ها سخت نیست ؟

این دوره برای دانشجویان هم مفیده ؟

با والدین هم صحبت میکنید ؟

آیا مشاوره هم دارید ؟

اگه هنوز سوالی داره و جوابت رو پیدا نکردی و یا نیاز به راهنمایی و مشاوره داری همین الان با پشتیبانی تماس بگیر تا کمکت کنیم

کپی‌رایت © 2023، کلیه حقوق محفوظ می‌باشد.